Бюджетний проектор для домашнього кінотеатру: властивості та особливості вибору - Физкульт-привет

Багато людей сьогодні воліють дивитися улюблені серіали та інший мультимедійний контент на великому екрані у затишній домашній обстановці. Дедалі більше людей вважають за краще в Україні купити для дому проектор, а не телевізор, і на це вони мають вагомі підстави. По-перше, проектори коштують набагато дешевше, а по-друге, у них є багато корисних переваг.

TouYinger T26L

Вибір конкретної моделі часто викликає великі складності для людини, яка нічого не розуміє в обладнанні такого типу. Вивчати конструкцію, принцип функціонування та технічні характеристики, як правило, немає часу, та й потреби в цьому теж немає. У будь-якому магазині аудіо/відеотехніки є фахівці, які готові надати допомогу покупцю.

У магазинах сьогодні представлені не дуже дорогі бюджетні моделі проекторів і дуже дорогі моделі для професійного використання, які істотно різняться функціонально і за вартістю. Однак існують моделі середнього цінового діапазону, де ціна на проектор для дому та на офісну модель буде майже однаковою, але функціонально обидва пристрої сильно відрізнятимуться.

Що потрібно знати під час вибору мультимедійного проектора?

Збираючись у магазин за проектором покупцю досить розуміти, навіщо йому необхідний проектор. Решту специфічної інформації може отримати у продавця техніки. Так, наприклад, фахівці інтернет-магазину Showtime допоможуть вам зробити правильний вибір проектора, розкажуть про всі особливості обраної вами моделі, безкоштовно проконсультують по пристрої, що вас цікавить.

Як вибрати проектор за призначенням?

Від призначення залежать технічні характеристики та функціональність проекторів, що впливає і вартість мультимедійного устаткування. Наприклад:

  1. Офісний проектор варто придбати, якщо він потрібний для регулярного проведення презентацій у компанії. Це, як правило, важкі (10 кг і більше) стаціонарні моделі проекторів із якісною та надійною «начинкою».
  2. Якщо вашій компанії необхідний проектор для виїзних конференцій та презентацій, вибір варто віддати портативної моделі проектора. Компактний, легший і зручний, він підходить для подібних «подорожей».
  3. Ультрапортативний проектор може стати чудовим рішенням для домашнього проектора. Функціональний, стильний, такий, що володіє достатнім функціоналом, такий проектор прикрасить інтер’єр вашого будинку і порадує вас насиченим, яскравим і барвистим зображенням.

Зверніть увагу, що важливо також, за яких умов відбуватиметься експлуатація проектора:

  • у закритому приміщенні або «під небом блакитним»;
  • у приміщенні з природним/штучним освітленням або без нього (із затемненням джерел світла).

Від відповіді ці питання залежатиме властивості проектора, що дозволяють провести його налаштування у тих чи інших обставин. Це також впливає на властивості проектора та його підсумкову вартість.

Ціновий фактор має значення під час вибору проектора?

Ще одним важливим фактором є вартість проектора. Зазвичай, виділяючи певний бюджет, при виборі товару з’ясовується, що ми багато не врахували і виріб необхідної якості коштує дорожче. Враховуйте це і приготуйте суму на 30% більшу за ту, що була запланована на придбання проектора. Навіть якщо ви акуратно впишетесь у виділений бюджет, у вас залишиться хороша можливість купити аксесуар до проектора в інтернет-магазині Showtime.

З урахуванням навіть цих рекомендацій, ви вже зможете визначити, який тип проектора вам необхідний, які у нього можуть бути показники яскравості та дозволу. Висока вартість обладнання, з одного боку, не є показником його високої якості. З іншого боку, висока ціна говорить про потужну «начинку» проектора зі зручним та корисним функціоналом. Все відносно і залежить від складання конкретного виробника.

Проектор LCD WXGA 200 лм LED AOpen QH11 (MR.JT411.001) Wi-Fi

В інтернет-магазині Showtime представлені різноманітні типи проекторів від найвідоміших брендів і початківців. Заходьте на наш сайт і скористайтесь зручною системою пошуку для вибору потрібної моделі. Показники яскравості, джерело світла, матриця, проекційне відношення, особливості, бренд та країна збирання проектора — все це є фільтрами у системі пошуку.

У вас є можливість прямо зараз купити проектор у Києві з доставкою у будь-який куточок України, щоб через пару днів насолоджуватися переглядом на великому екрані улюблених фільмів у високій якості.

goodnews.kyiv.ua