Неймар не відновиться до початку сезону після травми «хрестів» - Физкульт-привет

Неймар пропустить початок сезону в «Аль-Хілалі». 

 

Наступний матч «Аль-Хіляля» запланований на 27-е травня. У рамках чемпіонату Саудівської Аравії підопічні Жоржи Жезуса зустрінуться з «Аль-Вахда Мекка». Знайти вигідні коефіцієнти на спорт можна в популярній БК Фонбет КЗ. Букмекер високо оцінений за коефіцієнти, надійність, зручність платежів та технологічність. 

 

Форвард збірної Бразилії відбувається відновлення після травми хрестоподібних зв’язок коліна. До травми він провів за «Аль-Хілаль» лише три матчі після переходу до клубу влітку минулого року.

 

«Відновлення за такої травми, як у Неймара, зазвичай триває 10-11 місяців. Неймар не зможе повернутись до початку наступного сезону. Ми думаємо, що у вересні чи жовтні він, можливо, зможе зіграти», – сказав головний тренер «Аль-Хілаля» Жорже Жезуш.

 

З’явилася інформація про те, що Неймар попросив віддати його в оренду до «Барселони». Так, бразилець хоче перейти з «Аль-Хіляля» в каталонський клуб на рік після того, як завершить своє відновлення від серйозної травми коліна.

 

Слід нагадати, що Неймар перейшов у клуб Саудівської Аравії від ПСЖ. Перед розірванням контракту паризький клуб не контактував із Неймаром і не давав зрозуміти, що хоче, щоб він пішов. Повідомляється, що Неймар не має конфлікту з Кіліаном Мбаппе і що француз не просив «парижан» продати 30-річного форварда.

 

Відхід бразильця був неоднозначним, оскільки клуб хотів отримати більшу частину від 222 млн євро, витрачених на нього у 2017 році.

goodnews.kyiv.ua