Огляд та відгуки про WhiteBIT - Физкульт-привет

WhiteBIT — це біржа з ​​Естонії з ліцензією Europan Exchange та Custody. Біржа налічує понад 500 000 користувачів у Європі, Азії та країнах СНД. Вона співпрацює з багатьма різними блокчейн-проектами (Dash, Tron, Matic, наприклад).

Якщо ви хочете дізнатися відгуки про WhiteBIT та більш детальну інформацію про цю біржу, читайте далі!

Огляд та відгуки про WhiteBIT

Переваги WhiteBIT

 

WhiteBIT виступає на ринку як ліцензована криптобіржа з ​​функціями як для новачків, так і для професійних трейдерів. Крім того, вони підкреслюють компетентність своєї команди підтримки.

Але це ще не всі переваги цієї платформи. Платформа також підкреслює кілька інших функцій, які вони вважають корисними для своїх користувачів. Деякі з них полягають у тому, що користувальницький інтерфейс можна налаштувати, замовлення виконуються миттєво за допомогою торгового механізму, який виконує 10 000 угод в секунду. Крім того, плата є конкурентоспроможною, а платформа пропонує потужний API.

 

Інструменти

 

Окрім лімітних і ринкових ордерів, у WhiteBIT є ордери «Стоп-ліміт», «Стоп-ринок», «Умовно-лімітні» та «Умовно-ринкові» ордери на спотовій торгівлі. Маржинальна торгівля включає лімітні, ринкові та тригер-стоп-ринкові ордери.

Стоп-ліміт і стоп-ринкові ордери дозволяють користувачам запобігти збиткам, коли ринок занадто мінливий.

Умовні замовлення дозволяють користувачам мінімізувати свої ризики, відстежуючи ринок, який впливає на валюту, яка їх цікавить.

У WhiteBIT також є Demo Token, безкоштовний інструмент, який допомагає користувачам вивчити основи криптоторгівлі та перевірити свої стратегії на парі DBTC/DUSDT.

 

Безпека WhiteBIT

 

Ця торгова платформа зберігає 96% всіх активів у холодному сховищі. Як і у більшості інших бірж, ви також можете ввімкнути двофакторну аутентифікацію для входу. Є також функції виявлення IP, підтвердження біометричних даних тощо. Загалом, WhiteBIT зосереджений на безпеці.

Нарешті, WhiteBIT також відповідає вимогам 5AMLD. Однак ви можете робити необмежену кількість депозитів і знімати до 2 BTC (у будь-якій доступній криптовалюті) на день без KYC.

 

Методи депозиту

 

Біржа підтримує 160 торгових пар з криптовалютою та фіатом, включаючи BTC/USD, BTC/USDT, BTC/RUB та BTC/UAH. Поповнення та зняття коштів можливі за допомогою Visa і MasterCard, а також Advcash, Qiwi, Mercuryo, Geo-Pay, Interkassa, monobank і Perfect Money.

Той факт, що депозити в фіатній валюті взагалі дозволені, також робить цю біржу «біржою початкового рівня», тобто біржею, де нові криптоінвестори можуть зробити свої перші кроки у захоплюючий світ криптовалют.

goodnews.kyiv.ua