Основні плюси подарункового сертифіката на політ на параплані - Физкульт-привет

Компанія реалізує різні подарункові сертифікати, які покликані порадувати людину, подарувати йому незабутні емоції. Багато хто вибирає екстрим для того, щоб скрасити свої дні. Якщо ви знаєте, що людина захоплюється екстремальними видами спорту, то відмінним подарунком стане сертифікат на політ на параплані Тернопіль. Якщо ви вирішите піднести людині в якості подарунка сертифіката на політ на параплані, то подаруйте йому незабутні емоції і яскраві враження.

Переваги подарункового сертифіката

Сертифікат-відмінна можливість торкнутися хмар, політати, як птах над пейзажами рідного міста. Параплан в Тернополі-це відмінний сюрприз, який подарує гострі незабутні емоції. Для того щоб скористатися сертифікатом, необхідно приїхати на локацію, забронювати час, при цьому місце запуску може помінятися в радіусі 20 км, адже буде залежати від вітру.

Локація повинна спочатку бути перевіреною інструктором. Потім обов’язково проводиться інструктаж, параплан прикріплює тросом до машини і таким чином конструкція піднімається в небо. Після того як параплан набере достатню висоту, а це близько 500-700 метрів, пілот відпускає трос, учасник почне розглядати неймовірні пейзажі з висоти пташиного польоту.

Переваги польоту на параплані

Це відмінна можливість відчути себе справжнім птахом, що ширяє над красивими природними місцями. Досить просто розмахувати ногами в повітрі. Головне в даному розвазі-уважно слухати інструктора, забезпечити себе зручним польотом і правильним приземленням. Щоб уникнути будь-яких травм, політ здійснюється недалеко від локації Великий Гай в Тернопільській області. На сайті компанії ви можете побачити фото і відео з події, зрозуміти, які враження вас чекають.

Даний сертифікат розрахований на одну людину, розвага доступна практично цілий рік в залежності від погодних умов. Тривалість заходів всього 15 хвилин. На сайті ви можете дізнатися різні докладні відповіді на питання, уточнити, як одягатися для польоту, тобто необхідно вибрати комфортний одяг, зручне взуття. Також ви дізнаєтеся, що інструктори підлаштовуються під погодні умови. Погода повинна бути стабільною, вона відіграє особливу роль. Учасники повинні бути віком більше 16 років, а вага повинна бути від 40 до 120 кг, діти і вагітні до польоту не допускаються. У вартість подарункового сертифіката також виходить спорядження, це шолом, сам політ і ретельний докладний інструктаж.

goodnews.kyiv.ua