Особливості розташування бутля в кулері для води - Физкульт-привет

Ми звикли бачити в офісах підлогові кулери для води з верхнім завантаженням бутля. Однак це далеко не єдиний варіант. Розповідаємо про різновиди таких пристроїв та переваги кожного з них.

За способом завантаження

Підлогові кулери для води з верхнім розташуванням бутля — справжня класика. Якщо вам потрібен напій кімнатної температури, вони можуть працювати без під’єднання до електромережі. Вода надходить до кранів самопливом, під дією сили тяжіння. І навіть якщо ви користуєтесь усіма функціями приладу, його енергоспоживання буде нижчим, ніж в аналогів. Для великих компаній, які купують десятки пристроїв, це важливо.

Однак Кулерова Funky Company також пропонує кулери з нижнім завантаженням. Бутель у них встановлюється в шафку під кранами. Він під’єднується до невеликої електричної помпи, яка подає воду вгору. Отже, ці моделі не можуть працювати без електрики. Але в них є велика перевага — встановлювати бутель набагато легше. З цією задачею впорається будь-який співробітник офісу. Крім того, нижнє завантаження значно зменшує розміри пристрою, що особливо актуально для маленьких кабінетів, кухонь та підсобних приміщень.

За способом встановлення

Підлогові кулери зазвичай мають більше функцій. У них, як правило, більш потужні системи нагріву та охолодження, що дає змогу готувати різноманітні напої без холодильника та чайника. Єдиний їхній мінус — великі розміри.

Якщо для вас це має значення, варто звернути увагу на настільні кулери для води. Як зрозуміло з назви, габарити дають змогу встановлювати їх на різних поверхнях — столах, тумбах тощо. Це заощаджує простір у тісних офісних приміщеннях.

Настільні кулери для води також відрізняються розташуванням бутля. Більша частина пристроїв має верхнє завантаження з усіма його перевагами та недоліками. Однак встановлювати важкий бутель на маленьку легку основу не дуже зручно. Тому в деяких офісах використовують моделі з зовнішнім під’єднанням. Вони оснащені помпою, яка дає змогу розміщувати ємність у найбільш зручному місці — на підлозі, на столі поряд із пристроєм чи в окремій шафі. Вони споживають більше енергії, але дають свободу розташування техніки в кімнаті.

goodnews.kyiv.ua