Поради від відомого марафонця Ігоря Сподіна - Физкульт-привет

Сподін Ігор Юрійович відомий тревел-блогер, а також марафончик. Його завдання-дати людям поради про те, як почати свій шлях бігуна, марафонця, як почати бігати і не кинути цей вид спорту. Ігор Сподін відомий марафонець, який пропонує цілий ряд правил і порад для того, щоб ви стали відомим марафонцем.

Правила становлення марафонців

Ігор у своєму блозі ділиться не тільки відмінним місцями для подорожей, але також дає поради про те, як почати бігати і отримувати від цього задоволення і надалі поставити собі за мету. Сподін брав участь у безлічі марафонів, як в нашій країні, так і за кордоном.

Щоб почати бігати, необхідно спочатку знайти тренера, важливо мати чіткий план дій, правильне навантаження. Якщо ви новачок, то вам потрібна порада тренера. Також необхідно знайти в собі натхнення бігати, без певної мети робити це досить складно.

Основні цілі заняття бігом

Найкраща мета-змагання, саме змагання змушують людину стати на шлях досягнення успіху. Також необхідно розуміти, що рано чи пізно вас здолає лінь і ви повинні бути готові до цього. Буває так, що на тренування йти не хочеться, причому причини можуть бути різними – погана погода, бажання поспати.

Якщо вас бентежить погода, бігати на вулиці нереально, то завжди можна піти на бігову доріжку в фітнес-центр, тобто необхідно шукати рішення певних проблем. Для занять бігом дуже важливо дотримуватися певний термін, якщо ви зможете тренуватися цілий рік, то в подальшому ви вже не кинете цю затію. До того ж за рік цілком можна зрозуміти, потрібна вам це тренування, ви зрозумієте, що вона вам дала. Це основні правила, які допоможуть вам стати справжнім бігуном і марафонцем.

goodnews.kyiv.ua