Сподін Iгор про кращі морські курорти України - Физкульт-привет

Марафонець і мандрівник Сподін Ігор Юрійович є тревел-блогером, він ділиться інформацією про ті місця, в яких він встиг побувати. Якщо ви вирішили відпочити на морі в Україні, то слід розглянути різні варіанти морських курортів. Сподін Iгор ділиться інформацією про кращі морські курорти країни, пропонуючи інформацію про Чорноморське та Азовське узбережжя.

Курорти Чорноморського узбережжя

На думку Ігоря Сподіна вони є кращими в нашій країні. Україна є однією з найбільш везучих країн, адже її омиває відразу два моря Чорне і Азовське. Якщо розглядати Чорноморське узбережжя, то Одеса – найвідоміший курорт, кожен українець у своєму житті мріяв відвідати це місто, тут не тільки пасивний відпочинок на узбережжі, а й відвідування різних пам’яток, таких як Національний театр опери та балету, вулиця Дерибасівська, Потьомкінські сходи і багато інших знакових місць.

Такий варіант як Залізний Порт розташований в Херсонській області, тут є безліч готелів, кафе, клубів, безліч магазинів. Особливістю є місцевий клімат, тут сухі вітри таврійських степів, але при цьому додається морська вологість. Під час відпочинку Вам буде дуже легко дихатися і насолоджуватися теплою водою, завдяки тому, що глибина тут не дуже велика. Скадовськ також є одним з відомих місць для відпочинку, тут відмінна морська вода, пісок і безліч розваг для дітей і дорослих.

Азовське узбережжя

Якщо розглядати Азовське узбережжя, то, перш за все відомий Бердянськ. Це один з найпопулярніших курортів, тут розвинена інфраструктура, з’їжджаються люди з усіх кінців країни, можна знайти житло різного рівня комфорту. Арабатська стрілка-особливе місце, яке розділяє озеро Сиваш і Азовське море, тут можна відмінно поліпшити свій імунітет.

goodnews.kyiv.ua