Професійні торгові ваги - Физкульт-привет

Компанія «Ваговимірювальні системи» виготовляє та реалізує електронні торгівельні ваги. Всі наші ваги характеризуються високою якістю. Ми пропонуємо нашим клієнтам гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ваги для торгівлі обов’язково провинні бути сертифіковані в Укрметртестстандарті. Торгові ваги нашої компанії занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України та мають спеціальні пломби.

Де можуть використовуватися торгівельні ваги?

Наші ваги ви можете використовувати:

 • в ресторану або кафе
 • в кондитерській
 • в супермаркеті
 • в крамниці
 • в барі
 • на ринку.

Розглянемо з вами які саме ваги можна придбати для магазину.

Ваги торгові використовуються для зважування товарів та обчислення їх вартості. Основною відмінністю торгових ваг є наявність двох дисплеїв. На них відображаються інформація про: вагу, ціну товару і вартість покупки. Ці дисплеї розташовані на протилежних боках ваг таким чином, щоб інформацію про зважувану продукцію було гарно видно і продавцю, і покупцю. Також торгівельні ваги відрізняються від звичайних настільних ваг наявністю функції калькулятора, що дозволяє обчислювати вартість продукції, вводячи ціну за кілограм, а деякі моделі можуть також обчислити решту. Для пришвидшення обслуговування клієнтів ваги мають пам’ять для автоматичного внесення ціни на окремі групи товарів. До торгових ваг можна підключити принтер з друком етикеток, термопринтер або навіть комп’ютер. Підключення відбувається через порт RS-232 і дозволяє вести автоматичний облік продукції.

Платформа для вантажу торгових ваг зазвичай виготовлена з нержавіючої сталі, а корпус – з пластика. Живлення ваг може здійснюватися від мережі або від вбудованого акумулятора.

До стандартного функціоналу торгових ваг належать такі функції: підсумовування, обнулення, автоматичне вимикання, 100% вибірка маси тари.

Обираючи ваги для торгівлі, потрібно брати до уваги їх основні характеристики: максимальна вантажопідйомність, точність, ступінь пило- та вологозахисту, можливість підключення до комп’ютера або торгівельного обладнання. Точність торгових ваг залежить від максимальної межі зважування і чим менша ця межа, тим точніші покази ваг. Для зважування охолодженої або тікучої продукції, вам краще обрати ваги з нержавіючої сталі з високим рівнем захисту, що вбереже їх від пошкодження від постійного впливу вологи.

Розглянемо з вами, які ваги краще придбати для торгівлі на ринку

Для того, щоб реалізувати свій товар на ринку, краще вибрати підлогові товарні ваги. Існують дротові або бездротові моделі.

Товарні ваги складаються з каркасу, до якого кріпляться тензометричні датчики. Продукція розміщається на вантажоприймальній платформі, яка зазвичай виготовлена з нержавіючої сталі), а покази ваги відображаються на ваговимірювальному приладі, підключеному за допомогою кабелю або через Bluetoth. Товарні ваги використовуються для зважування різних вантажів від 60 до 600 кг.

Вибір конкретної моделі ваг для торгівлі може спиратися на кілька критеріїв.

Показники, на які варто зважати підчас вибору товарних ваг:

 • Спосіб живлення (підключення до мережі або робота від вбудованого акумулятора).
 • Наявність сертифіката про періодичну повірку (без цього документа ваги не можна використовувати в комерційних цілях)
 • Розмір платформи ваг.
 • Найбільша границя зважування (НГЗ).
 • Дискретність зважування.
 • Здатність підключення до комп’ютера.

Всі моделі вагів нашої компанії – точні та сертифіковані. Вони забезпечують швидку роботу та простоту використання.

З нашою Компанією Клієнт отримує не тільки якісну, надійну та сертифіковану продукцію, а й можливість отримати оперативний сервіс.

Компанія Ваговимірювальні системи пропонує своїм клієнтам в асортименті ваги електронні торгові та товарні різних варіантів виконання в залежності від умов експлуатації та різної вартості. Чим надійніші та якісніші ваги купити для використання в торговому закладі, тим довше вони служитимуть, зберігаючи при цьому точність вимірювань та розрахунків. Звернувшись до менеджерів компанії Ваговимірювальні системи  клієнт отримає вичерпну інформацію щодо будь-якої моделі ваг товарних та торгових. Спеціалісти компанії допоможуть вибрати та купити ваги, які неодмінно гармонійно впишуться у загальну картину  процесу клієнта.

goodnews.kyiv.ua