Як вибрати машинку для стрижки котів та собак - Физкульт-привет

Потужна, зручна та надійна машинка для стрижки котів та собак допоможе виконати не найприємнішу для тварини процедуру швидко та безпечно. Розповідаємо, яким вимогам має відповідати ідеальний пристрій для підстригання шерсті, та як зробити правильний вибір на сайті БІОВЕТ.

 

Види машинок за принципом роботи

Доступні та прості пристрої маятникового типу підходять для епізодичного використання в домашніх умовах, а також для стрижки тварин із короткою шерстю. Вібраційні моделі мають більший ресурс двигуна і краще за маятникові підходять для підстригання довгої шерсті. Оптимальний вибір для професійних грумерів — машинки роторного типу. Вони найпотужніші та підходять для тварин різних розмірів із різною довжиною шерсті.

Стригти кішку з короткою шерстю зручно вібраційною машинкою середньої потужності. Для грумінгу невеликої собачки на кшталт йоркширського тер’єра підійде аналогічна модель із можливістю регулювання довжини леза, а от стригти американського кокер-спанієля та інші довгошерсті породи краще професійним роторним пристроєм — таким, як машинка для стрижки котів та собак CP-6800 Codos.

Важливі параметри вибору машинок для грумінгу

На сайті БІОВЕТ ви знайдете великий вибір машинок для стрижки котів і собак. Щоб вибрати модель під свої потреби, звертайте увагу на такі характеристики:

  • Потужність двигуна впливає на довжину, яку може зістригати машинка, та тривалість її безперервної роботи.
  • Кілька режимів дають змогу підібрати оптимальну швидкість роботи відповідно до густоти та довжини шерсті тварини.
  • Від матеріалу та технології обробки леза залежить його термін служби та точність виконання робіт.
  • Місткість акумулятора в портативних моделях визначає тривалість роботи до наступної підзарядки.
  • Низькі рівні вібрації та шуму дають змогу проводити процедуру менш стресово для тварини.

Важливими є конструктивні особливості машинки. Дізнайтеся, чи можна в ній легко знімати леза для заміни та очищення, як це дає змогу робити  машинка для стрижки котів та собак CP-6800 Codos. Добре, якщо на корпусі є індикатори режимів роботи та рівня заряду акумулятора, а сам пристрій зручно тримати під час тривалого використання.

Вибирайте ветеринарне обладнання Biovet, щоб забезпечити своїм домашнім улюбленцям комфорт та безпеку під час виконання будь-яких гігієнічних процедур. На сайті компанії ви зможете знайти та придбати оригінальну продукцію відомих брендів (Codos, MOSER та ін.).

goodnews.kyiv.ua