Як вибрати найкращі боксерські рукавички? - Физкульт-привет

Незалежно від того, чи вирішили ви стати наступним Алі або просто хочете бути в кращій формі – вибір правильної пари боксерських рукавичок має вирішальне значення для успіху в боксі. З сотнями різних розмірів і брендів в інтернет-магазині https://bjjfightgear.com.ua/bokserskie-perchatki може бути важко визначити, які рукавички є надійними і функціональними.

Знайти правильну пару боксерських рукавичок важливо, особливо якщо ви новачок. Рукавички не тільки допомагають захистити від травм – вони також відіграють ключову роль у якості тренувань. Якщо у вас виникли труднощі з визначенням розміру боксерських рукавичок або з тим, як купити боксерські рукавички для початківців, ми створили посібник, який допоможе вам у цьому.

 

Як вибрати боксерські рукавички для початківців?

 

Незалежно від того, чи є ви досвідченим боксером або початківцем, в першу чергу вам потрібно подумати про безпеку. Ви хочете вибрати рукавички, які мають належну підкладку, яка захистить ваші кулаки і будуть мати належний захист зап’ястя для активної діяльності з високим рівнем удару. Пошук правильного типу рукавичок для боксу і кікбоксингу має вирішальне значення як для продуктивності, так і для безпеки. Розуміння різних розмірів, типів і брендів може допомогти новачкам бути поінформованими перед прийняттям рішення про покупку.

 

Яку вагу боксерських рукавичок я повинен отримати?

 

Рукавички бувають різних ваг і розмірів. Вага вимірюється в унціях і варіюється від 10 до 20 унцій. Розмір визначається кількістю набивки всередині рукавичок. Більш важка вага забезпечує додаткові рівні захисту, але, як правило, призводить до зниження швидкості пробивання. Більш важкі рукавички можуть також використовуватися для силових тренувань, в той час як більш легкі рукавички можуть використовуватися для швидкісних тренувань.

Як вибрати найкращі боксерські рукавички?

Кращі боксерські рукавички https://bjjfightgear.com.ua/kak-vybrat-bokserskie-perchatki-s/ мають більший розмір, оскільки вони допомагають захистити від травм. У міру зростання рівня майстерності боксери зазвичай відчувають себе в більшій безпеці, використовуючи більш легкі рукавички. Боксерські рукавички повинні бути зручними, але щільно облягати руку. Кінчики пальців повинні лежати біля верхньої частини рукавичок з напульсниками на зап’ясті.

 

Який розмір боксерських рукавичок слід використовувати?

 

Конкретний розмір залежить від індивідуальних особливостей людини, розміру її рук, а також від того, для чого вона використовує рукавички – для тренувань або бою. Ось деякі типові рекомендації щодо розміру рукавичок.

  • До 50 кг: використовуйте рукавички від 6 до 8 унцій.
  • 50-70 кг: використовуйте рукавички від 8 до 12 унцій.
  • 70-80 кг: використовуйте рукавички від 12 до 16 унцій.
  • Понад 80 кг: використовуйте рукавички від 16 унцій.

Якщо ви чекали слушного моменту, щоб почати свій боксерський шлях – цей час настав. Підніміть свої тренування на новий рівень і тренуйтеся як боєць з найкращими боксерськими рукавичками https://bjjfightgear.com.ua/ru/bokserskie-perchatki які ви придбали в надійному інтернет-магазині.

goodnews.kyiv.ua