Якісні мотоботи Alpinestars - Физкульт-привет

Мотоботи Alpinestars вважаються золотим стандартом індустрії. Вони поєднують високу якість зі зручністю, стильним дизайном і високими технологіями. При цьому в каталозі виробника є моделі різних цінових категорій, зокрема доступних. Спеціалісти інтернет-магазину Motokvartal розповідають докладніше про цей бренд — його історію та особливості.

З чого все починалося

Італієць Санте Мазаролло мав два покликання — він був професійним чоботарем і завзятим мотоперегінником. Уперше спробувавши свої сили на треку, він зрозумів, що його результат залежить не тільки від технічних характеристик байка, а й від зручності екіпірування. Маючи всі необхідні знання та навички, він самостійно виготовив для себе зручні, стильні та дуже міцні чоботи.

Пройшло зовсім небагато часу, і в 1963 році з’явилися перші мотоботи Alpinestars. Логотипом фірми стало зображення едельвейса — гірської квітки, яку також називають «зіркою Альп». Основними клієнтами компанії в той час були заможні італійці, які купували потужні американські мотоцикли та шукали спорядження преміального рівня.

Мотоекіпірування Alpinestars стало відомим в усьому світі завдяки перегінникам Кенні Робертсу і Роджеру де Костеру, які вигравали престижні змагання в ботах, створених Санте Мазаролло. А в 1986 році син засновника дав компанії нове життя — відкривши американський філіал, він почав створювати легкі та потужні спортивні мотоцикли.

Переваги мотоботів Alpinestars

Бренд зберігає ідеали, які заклав у нього засновник. Продукція виробляється з відбірних матеріалів. Це натуральна шкіра, замша та мікрофібра, які забезпечують ефективну вентиляцію та швидко відводять рідину, надаючи максимальний рівень комфорту під час тривалих поїздок. Підошви виготовляються з термопластичної гуми, стійкої до механічного зносу, впливу хімікатів та перепадів температури.

Купуючи мотоекіпірування Motokvartal, ви також можете вибирати різні боти Alpinestars — високі для максимального захисту чи низькі для зручних рухів. Клієнтам доступні спеціалізовані моделі для кросу й ендуро, а також універсальні для щоденного використання. Компанія пропонує дуже широкий розмірний ряд, завдяки чому можна легко знайти ідеальний варіант, що відповідає анатомічним особливостям.

Взуття Alpinestars дуже стильне. Агресивні брутальні форми роблять його чудовим доповненням до спортивного одягу. З ним ви будете справжньою зіркою місцевого байкерського ком’юніті.

 

goodnews.kyiv.ua