Ремонт тренажерів Київ - Физкульт-привет

Кожен спортсмен знає: щоб тренажер не ламався, ним потрібно акуратно користуватися та періодично проводити профілактику. Але, якщо навантаження на пристрій перевищено, наприклад, у випадку майже безперервної експлуатації в тренажерному залі, деякі елементи виходять з ладу досить швидко.
Якщо річ лише в них, а в іншому конструкція функціонує нормально, не варто купувати новий агрегат. Потрібно лише оновити окремі деталі. Довірте вирішення цього завдання перевіреним фахівцям.

велотренажер Київ

 

Ремонт тренажерів у Києві

Наша компанія «Технофітнес» пропонує великий вибір запчастин для тренажерів, а також надає послуги з обслуговування та ремонту такого обладнання. Якщо вам актуальна покупка комплектуючих, ви знайдете їх у нашому онлайн-каталозі. Це запчастини для тренажерів таких компаній, як:

 

 • Precor. В наявності як нові, так і вживані, але в чудовому стані елементи. Замовити їх можна з гарантією та подальшим обслуговуванням.
 • Technogym. Є модифікації Sincro 700, Vario 700 та ін. Продукція виконана одним із гігантів фітнес-бізнесу США, який активно розвивається та підкорює світ.
 • Star Trac. Саме ця марка випустила першу механічну доріжку для бігу. Всі розробки «Стар Трак» сконструйовані так, щоб ними могли користуватися люди будь-якої статури та спортивної підготовки.
 • Cybex. Товари бренду мають попит у всіх країнах, де є фанати спорту та здорового способу життя.
 • Matrix. Вироби фірми з’явилися на ринку під слоганом “Міць, Інтелект, Краса”.

Будемо раді надати актуальні товари та допомогти як приватним особам, так і представникам українського бізнесу.

Найпопулярніші запчастини

Високе навантаження на професійне тренувальне обладнання нерідко призводить до зносу троса тренажера. У цій категорії представлені троси для степера та фітнес-станцій.

трос для тренажераНепростим може стати самостійне оновлення троса для мультистанції. Саме тому, бажаючи здійснити ремонт, краще скористатися послугами професіонала. Вони входять до спектру пропозицій нашої компанії.

Найбільш популярні запчастини прибувають до нас із різних країн і відрізняються гарантованою якістю. Завдяки наявності власних виробничих потужностей потрібний вами елемент наші майстри можуть виготовити вручну. Це таке приладдя для бігової доріжки, як:

 1. Полотно. Виготовлення на замовлення передбачає попередній виїзд майстра на об’єкт проведення замірів. Готовий виріб можна буде встановити з ізолюючим елементом, щоб надалі людину, що займається бігом, не вдаряло струмом.
 2. Дека. Буде виконана за індивідуальними габаритними розмірами.

Також у наявності ці комплектуючі:

 • сенсорні та кнопкові клавіатури, а також кнопки поштучно;
 • рукоятки для тренажерів;
 • блоки тросу;
 • центруючі заглушки;
 • ремені на орбітрек;
 • консолі;
 • лінійні підшипники;
 • плати блоків керування.

Часто під час огляду тренажера виявляється потреба у перетяжці його подушок. Професіонали нашої компанії «Технофітнес» роблять високоякісне покриття із замінника шкіри або комерційного вінілу. Обидва матеріали характеризуються стійкістю до зношування. Як наповнювач застосовується склеєний поліуретан. Як основа використовується надійна фанера.
У нас є обладнання, яке визначає наявність поломок різних ступенів складності. Фахівці компанії виїжджають за вказаною адресою, виконують ремонт та замінюють зламані елементи новими або б/в. Ми ручаємось за їх справність і будемо раді прийняти ваше замовлення вже сьогодні

goodnews.kyiv.ua